Květen 2010

Scarlett v The Tonight Show with Jay Leno

7. května 2010 v 14:02 | Kik |  Scarlett Johansson Photo
Scarlett má teď hodně práce s propagací Iron Mana 2. Proto se 4.5 objevila v TV Show The Tonight Show with Jay Leno. Musím přiznat, že jí to opravdu moc slušelo, měla nádherný boty, fakt krásná!!Scarlett v The Ellen Show

7. května 2010 v 13:58 | Kik |  Scarlett Johansson Photo
Scarlett se 5.5.2010 objevila v The Ellen Show, kde mimo jiné mluvila o jejím novém filmu Iron Man 2, který měl nedávno premiéru.

Bude hrát Scarlett Courtney Love??

7. května 2010 v 13:55 | Kik |  Scarlet Johansson

Když Courtney Love hledala herečku, která by ji ztvárnila ve filmu o jejím rock'n'rollovém životě, musela být mladá, krásná a báječná - samozřejmě. Tak požádala nádhernou Scarlett Johansson, zda by si za 30 miliónů nezahrála v novém filmu o jejím životě s rockerem Kurtem Cobainem. Courtney, která je aktivním producentem snímku, horuje na Scarlettin výkon ve filmu Ztraceno v překladu - obě se znají již z partyscény v LA. Příběh Kurta a Courtney je jednou z nejšokujících rock'n'rollových historek plných výstřelků: příšerný koktejl drog, zatčení, předávkování - a Cobainovy sebevraždy v roce 1994. Snímek bude založen na Kurtovo biografii Těžší než nebe, která byla napsána s Courtneynou pomocí. Jeden z blízkých přátel říká:"Šeptalo se, že by si ve filmu měla zahrát Kirsten Dunst, ale Courtney Scarlett opravdu obdivuje a smlouvu podepíše jen v tom případě, že tam uvidí její jméno. Pro Courtney je to projekt z lásky a dává do toho srdce i duši, aby vše věrohodně vytvořilo záblesk jejího života s Kurtem." Do štábu se má také postavit na Oscara nominovany Ryan Gosling, který by měl hrát Cobaina. Kamarád dodává: "Chce jen ty nejlepší herce, kteří by je dobře ztvárnili - určitě bude pro Scarlett a Ryana stále na příjmu, aby jim poskytla rady o tom, jaké to bylo být tou nejznámější dvojicí od dob Sida a Nancy. Bude to explozivní." Uvidíme na premiéře.


zdroj: xoxo-scarlett.blog.cz


Twitter news

4. května 2010 v 22:05 | Kik |  Ashley Tisdale
Jako každý den jsem se koukla na Ashleyn twitter a co jsem neviděla :O Ashley má již přes 3 milióny následovníků..Patří jí nesmírná gratulace,protože 3 milióny má málo kdo :)


zdroj:o-ashley.blog.cz

Ashley znova bruneta

4. května 2010 v 22:03 | Kik |  Ashley Tisdale
Ashley je zase bruneta, přebarvila se kvůli roli Savannah v seriálu Hellcats. Jak se říká změna je život a Ashley to moc sluší, i když jí mam radši jako blondýnku. Svoji barvu vlasů, ale bude asi brzo muset změnit, kvůli roli Sharpay v nové film Sharpay's Fabulous Adventures, který se má brzy natáčet a blod vlasy jsou pro Sharpay typické. Moc se těšim jak na film tak na seriál a zdá se, že Ashley teď bude mít hodně práce, protože má hrát v remaku filmu Teen Witch a spekuluje se, že si možná zahraje v novém Nezvratném osudu a filmu Mistifits Christmas spolu s Britanny Snow a Kellenem Lutzem. Takže se máme na co těšit.


ashley

ashley 02

ashley-hellcats
ashley s aj a alyNejkrásnější lidé podle časopisu People

3. května 2010 v 21:42 | Pallinka |  Scarlet Johansson

Scarlett se umístila na krásném 4 místě.GRATULUJEM!!!


1.Julia Roberts
2.Channing Tatum
3.Zoë Saldaña
4.Scarlett Johansson
5.Jake Gyllenhall
6.Jennifer Aniston
7.Sofia Vergar
8.Bradley Cooper
9.Katy Perry
10.Amanda Seyfried

Omluva

3. května 2010 v 21:39 | Pallinka |  News on the blog
MOc se s kamoskou OMLOUVAME, ale nemohly jsme sem ted dlouho chodit 
1. Máme hodně učení 
a za 
2. Museli jsme si zmenit heslo protoze sem nam sem musle nekdo nabourat a to heslo nam zmenit.
Tak se moc omlouvame a ted sem urcite zase zacnem hodne pridávat:-D:-)