Lipstick Jungle

27. února 2010 v 15:13 | Kik |  Fashion
Ahojky, takže jsem pro vás vybrala do nové rubriky Fashion článek o novém seriálu, který běží na Tv Prima LIPSTICK JUNGLE (Džungle rtěnek). Já jsme na ten seriál začala koukat a opravdu moc mě zaujal. TAKŽE VÁM TROŠKU PŘIBLÍŽÍM HLAVNÍ HRDINKY A DĚJ SERIÁLU + PŘIDÁM RŮZNÉ MODELY, KTERÉ SE V SERIÁLU OBJEVÍ.

Takže celý seriál je o těchto 3 ženách, které patří mezi nejúspěšnější ženy v New York City.
Jsou to nejlepší kamarádky a společně řeší problémy ohledně kariéry, mužů a spousty dalších.
To je stručný příběh a teď pár fotek:
A teď je na řadě stručný popis hrdinek:

Nico: Pracuje ve světoznámem časopisu a je na vyské pozici. Má manžela Charlese, se kterým se, ale nudí a zábavu hledá se svým mladým milencem Kirbym(mimochodem hlavně kvůli němu na to koukam)


Victory: Vic je modní návrhářka, dříve byla hodně úspěšná, ale zrovna se nachází v pozici, kdy o svoje postavení přišla, ale je rozhodnuta se dostat zpět na vrchol. Zamilovala se do miliardáře Joea Benetta, ale mezi nimi to není ideální.

Wendy: Je úspěšná producentka s vlastní produkční firmou, díyk její práci,ale nemá moc času na svého manžela a 2 děti. Bojí se, že její manžel stojí v jejím stínu a tam mu pomohla k získání jeho vysněné práce: Začal skládat hudbu k filmů, které ona produkuje, má asi nejpevnější vzhat ze všech hrdinek.

Photoshooty:
NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ JESTLI SE NA SERIÁL DÍVÁTE, JAK SE VÁM LÍBÍ A KTERÁ Z HRDINEK JE VÁM NEJVÍCE SYMPATICKÁ(NEBO JEJÍ STYL).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento blog???

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama