Únor 2010

Diplomy za Bleskovky č.4 a 5

27. února 2010 v 19:47 | Pally |  Bleskovky a Diplomy
Taky tu pro wás mám omluwu ze to dawam az teď ale škola mě dohnala a ja nemela wube
čas.Tak tadyje máte:

Pro Rachel22Pro AndreuPro Mark€tku

Pro Lady-Pink


Lipstick Jungle

27. února 2010 v 15:13 | Kik |  Fashion
Ahojky, takže jsem pro vás vybrala do nové rubriky Fashion článek o novém seriálu, který běží na Tv Prima LIPSTICK JUNGLE (Džungle rtěnek). Já jsme na ten seriál začala koukat a opravdu moc mě zaujal. TAKŽE VÁM TROŠKU PŘIBLÍŽÍM HLAVNÍ HRDINKY A DĚJ SERIÁLU + PŘIDÁM RŮZNÉ MODELY, KTERÉ SE V SERIÁLU OBJEVÍ.

Takže celý seriál je o těchto 3 ženách, které patří mezi nejúspěšnější ženy v New York City.
Jsou to nejlepší kamarádky a společně řeší problémy ohledně kariéry, mužů a spousty dalších.
To je stručný příběh a teď pár fotek:
A teď je na řadě stručný popis hrdinek:

Nico: Pracuje ve světoznámem časopisu a je na vyské pozici. Má manžela Charlese, se kterým se, ale nudí a zábavu hledá se svým mladým milencem Kirbym(mimochodem hlavně kvůli němu na to koukam)


Victory: Vic je modní návrhářka, dříve byla hodně úspěšná, ale zrovna se nachází v pozici, kdy o svoje postavení přišla, ale je rozhodnuta se dostat zpět na vrchol. Zamilovala se do miliardáře Joea Benetta, ale mezi nimi to není ideální.

Wendy: Je úspěšná producentka s vlastní produkční firmou, díyk její práci,ale nemá moc času na svého manžela a 2 děti. Bojí se, že její manžel stojí v jejím stínu a tam mu pomohla k získání jeho vysněné práce: Začal skládat hudbu k filmů, které ona produkuje, má asi nejpevnější vzhat ze všech hrdinek.

Photoshooty:
NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ JESTLI SE NA SERIÁL DÍVÁTE, JAK SE VÁM LÍBÍ A KTERÁ Z HRDINEK JE VÁM NEJVÍCE SYMPATICKÁ(NEBO JEJÍ STYL).

Sarah Jessica Parker je kreativní ředitelkou Halston

27. února 2010 v 14:50 | Kik |  Fashion
Zatímco ještě před několika týdny se o této novince jen spekulovalo, netrvalo dlouho a herečka z oblíbeného seriálu Sex ve městě uzavřela s Halston platnou dohodu.

Součástí této dohody je také vlastní podíl ve firmě, spojující skupina investorů, která zahrnuje Harvey Weinstein a Tamara Mellon Jimmy Choo. Je tedy již definitivně potvrzeno, že Sarah Jessica Parker nastoupila oficiálně do funkce prezidentky a hlavní kreativní ředitelky.

"Je to zcela nový typ obchodního modelu, tohle se ještě nikdy nestalo. Jsem ráda, že mohu do tak skvělého projektu investovat finance i dosavadní zkušenosti z oboru", prozradila herečka pro americký denník Woman`s Wear Daily. Podrobnosti smlouvy jsme se bohužel nedozvěděli, ty se na veřejnost nedostanou.

Co je však jisté, že Parker bude tuto funkci vykonávat po velmi dlouhou dobu.

Stejně jako Victoria Beckham a Mary-Kate a Ashley Olsen, ani Sarah Jessica Parker se nehodlá vzdát své předchozí herecké kariéry. Herectví je jejím největším koníčkem. Přiznala sice, že projektu pro Halston je maximálně odevzdána, seriály a filmy jsou pro ni stále číslem jedna.

Je na první pohled zřejmé, že Parker je tou pravou osobou, která by tuto funkci měla vykonávat. Přesto i tak musela čelit nemístným dotazům novinářů a kritika ji neminula. "Vím, že můj příchod do Halston je docela neortodoxní, ale nejsem první, kdo bude prezidentem společnosti bez tradičního zázemí", přiznala herečka. "Ostatní byli v tomto ohledu úspěšní, a to samé si také dávám za úkol i já", dodala.

Sarah Jessica Parker teď stojí před nelehkým úkolem, který vyžaduje spoustu učení, trpělivosti a obětování. Ale tako herecká i módní ikona považuje tuto příležitost za velkou, vzrušující výzvu. Mnoho osobností z řad hereckých nebo pěveckých celebrit před Parker si již vyzkoušelo tuto roli, často však bez velké odezvy. Parker se však pro tuto funkci zdá být tou nejvhodnější osobou. Věříme, že se pod vedením Parker značce Halston povede stejně dobře nebo dokonce lépe, než doposud.

New Rubrika

27. února 2010 v 14:46 | Kik |  Fashion
Tak je tady nová rubrika, byla tady už předtím, ale až teď do ní budeme přidávat nové články. Jedná se o rubriku FASHION. Jelikož modů miluju rozhodly jsme se, že se vám budeme snažit ukázat to co právě letí nebo jaké styly se nám líbí snad jste rádi, že jsme tuto rubriku založily a budete ji navštěvovat.Všechna oficiální music videa Ashley

27. února 2010 v 14:17 | Kik |  Ashley Tisdale


Z alba HEADSTRONG:

He said, She said:
Not Like That:


Suddenly:

Z alba GUILTY PLEASURE

It's Alright, It's Ok:


Crank It Up:


Ashley a její nové filmy

27. února 2010 v 12:37 | Kik |  Ashley Tisdale
Vypadá to, že Ashley bude rovnou ve dvou nových filme, píší o tom zahraniční stránky jako Justjaredjr.com atd.... Ashley dostala nabídku hrát v remaku filmu Teen Witch z roku 1989, film se ale pravděpodobně změní na muzikál, takže by to bylo pro Ash ještě lepší. Tuto informaci potvrdila na akci pro Burberry.
A dále se uvažuje o ní také do dalšího filmu Misfit's Christmas kde by hrála spolu s Britanny Snow(Hairspray) a Kellanem Lutzem( Twilight Saga). Snad to vyjde a o novinkách vás budeme informovat.


Scarlett- Mango na pomoc Haiti

27. února 2010 v 12:30 | Kik |  Scarlett Johansson Photo
Ta taška je na pomoc Haiti, když si jí koupíte tak peníze jdou tam na opravy atd....


Kontrola a doplnění SB

27. února 2010 v 12:23 | KIk |  News on the blog
Takže jak jste si asi všimli z menu nás zmizely Sbéčka, nevim jak se to stalo je možné, že se nám někdo do blogu dostal a smazal je. Je nám to líto, protože jsme jich měli hodně a už si nepamatujeme jaké to byly. Takže se přihlašte do komentářů a zase si vás přidáme.

New Design

27. února 2010 v 12:20 | Kik |  News on the blog
Ahojky, tak je tady nový design, nám se s Pally moc líbí tak doufá, že i vám, ten předchozí tady moc dlouho nevydržel, protože mi přišel moc nudný, tenhle je snad lepší. Jinak asi jste si všimli, že jsme blog docela zanedbávaly, ale to se teď změní bude více článku jak novinek tak přijde i doplnění rubrik takže se můžete těšim . Design se jmenuje jednoduše Pink and Black(nic jiného mě nenapadlo).

Takže tady ještě náhled minulého:Scarlett - Late Show with David Letterman

21. února 2010 v 11:41 | Kik |  Scarlett Johansson Photo
Mooc se omlouváme, že jsme nic nepřidali takovou dobu,ale máme toho moc do školy, ale snad už se to zlepší.


zdroj: justlikethat.blog.cz